ORZYSZ CUP 2019: I miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 kwietnia 2019

6 i 7 kwietnia 2019 r. w Orzyszu został rozegrany Ogólnopolski Turniej Unihokeja ORZYSZ CUP 2019. Uczniowski Klub Sportowy Młode Wilki Zabrodzie wystawił do rozgrywek drużyny w dwóch kategoriach. Dla naszych zespołów udział w zawodach zakończył się wielkim sukcesem!

Turniej zorganizowano dla pięciu kategorii: U-9 (dzieci), U-11 (dziewczęta), U-11 (chłopcy), U-13 (dziewczęta) oraz U-13 (chłopcy). Do dwóch z nich (G-13 i B-13) swoje drużyny zgłosił UKS Młode Wilki Zabrodzie.

W całym turnieju w ciągu dwóch dni rozegrano łącznie 44 mecze.

UCZESTNICY

Kategoria G-13 dziewczęta rocznik 2006 i młodsze:

Grupa A UKS Młode Wilki Zabrodzie, UKS Jedynka Orzysz, UKS Biedronka Chudek, 18+VAT Mamy (poza konkursem)

Grupa B – MLUKS Jedynka Trzebiatów, UKS Orlęta Warszawa, UKS Gródek, SP Baniocha

Kategoria B-13 chłopcy rocznik 2006 i młodsi:

Grupa A – ULKS Józefina, UKS Młode Wilki Zabrodzie, SP Baniocha

Grupa B – UKS Jedynka Orzysz, UKS Orlęta Warszawa, UKS Biedronka Chudek

Kategoria G-11 dziewczęta rocznik 2008 i młodsze:

UKS Orlęta Warszawa, UKS Jedynka Orzysz, MLUKS Jedynka Trzebiatów

Kategoria B-11 chłopcy rocznik 2008 i młodsi:

ULKS Józefina, UKS Orlęta Warszawa, UKS Floorball Gorzów Wielkopolski, UKS Jedynka Orzysz

Kategoria U-9 dzieci rocznik 2010 i młodsi:

UKS Jedynka Orzysz I, UKS Jedynka Orzysz II, MLUKS Jedynka Trzebiatów

 

WYNIKI MECZÓW W KATEGORII G-13 GRUPA A

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Biedronka Chudek 4 : 0 (1:0, 3:0)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Biedronka Chudek 3 : 0 (2:0, 1:0)

UKS Jedynka Orzysz- UKS Młode Wilki Zabrodzie 2 : 4 (2:2, 0:2)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A G-13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie 6 pkt               9 : 4 – awans do finału

II - UKS Jedynka Orzysz             3 pkt                6 : 6

III - UKS Biedronka Chudek                    0 pkt                1 : 9

 

WYNIKI MECZÓW W KATEGORII G-13 GRUPA B

UKS Orlęta Warszawa - SP Baniocha 1 : 3 (1:2, 1:1)

UKS Orlęta Warszawa - MLUKS Jedynka Trzebiatów 2 : 3 (0:2, 2:1)

UKS Gródek - UKS Orlęta Warszawa 2 : 0 (1:0, 1:0)

SP Baniocha - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1 : 5 (0:5, 1:0)

UKS Gródek - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1 : 4 (1:1, 0:3)

UKS Gródek - SP Baniocha 2 : 1 (1:1, 1:0)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY B G-13

I - MLUKS Jedynka Trzebiatów   9 pkt                12 : 4 – awans do finału

II - UKS Gródek                          6 pkt                5 : 5

III - SP Baniocha                         3 pkt                5 : 9

IV - UKS Orlęta Warszawa                       0 pkt                4 : 8

 

MECZ O I MIEJSCE (G-13)

UKS Młode Wilki Zabrodzie - MLUKS Jedynka Trzebiatów 4 : 1 (3:0, 1:1)

 

TABELA KOŃCOWA KATEGORII G-13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie

II - MLUKS Jedynka Trzebiatów

III - UKS Gródek

IV - UKS Jedynka Orzysz

V - SP Baniocha

VI - UKS Biedronka Chudek

VII - UKS Orlęta Warszawa

PK - 18 + VAT Mamy Orzysz

 

Najlepsze zawodniczki kategorii G-13:

- Maria Połodziuk – UKS Młode Wilki Zabrodzie

- Wiktoria Zarecka – MLUKS Jedynka Trzebiatów

- Gabriela Bura – UKS Gródek

- Ewelina Filipowicz – UKS Jedynka Orzysz

- Wioletta Karaluch – SP Baniocha

- Karolina Bączek – UKS Biedronka Chudek

- Lila Karapetijan – UKS Orlęta Warszawa

 - Natalia Łagosz – 18 + Vat Mamy Orzysz

WYNIKI MECZÓW KATEGORII B-13 GRUPA A

SP Baniocha - UKS Józefina                                          0 : 3 (0:2, 0:1)

UKS Młode Wilki Zabrodzie - SP Baniocha                 2 : 1 (1:0, 1:1)

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Józefina                4 : 1 (3:0, 1:1)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A B-13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie 6 pkt   6 : 2 – awans do półfinału

II - UKS Józefina                         3 pkt    4 : 4 – awans do półfinału

III - SP Baniocha                         0 pkt    1 : 5

 

WYNIKI MECZÓW KATEGORII B-13 GRUPA B

UKS Jedynka Orzysz - UKS Orlęta Warszawa 0 : 3 (0:2, 0:1)

UKS Biedronka Chudek - UKS Orlęta Warszawa 1 : 2 (1:1, 0:1)

UKS Biedronka Chudek - UKS Jedynka Orzysz 4 : 5 (2:3, 2:2)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY B B-13

I - UKS Orlęta Warszawa             6 pkt    5 : 1 – awans do półfinału

II - UKS Jedynka Orzysz             3 pkt    5 : 7 – awans do półfinału

III - UKS Biedronka Chudek                    0 pkt    5 : 7

 

PÓŁFINAŁY B-13

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Jedynka Orzysz 1 : 0 (0:0, 1:0)

UKS Orlęta Warszawa - ULKS Józefina 6 : 2 (3:0, 3:2)

 

MECZ O III MIEJSCE B-13

UKS Jedynka Orzysz - ULKS Józefina 2 : 4 (0:2, 2:2)

 

MECZ O I MIEJSCE B-13

UKS Orlęta Warszawa - UKS Młode Wilki Zabrodzie 5 : 0 (4:0, 1:0)

 

TABELA KOŃCOWA KATEGORII B-13

I - UKS Orlęta Warszawa

II - UKS Młode Wilki Zabrodzie

III - ULKS Józefina

IV – UKS Jedynka Orzysz

V - UKS Biedronka Chudek

VI - SP Baniocha

 

Najlepsi zawodnicy kategorii B-13:

- Piotr Ziułkowski – UKS Orlęta Warszawa

- Jakub Ruszczak – UKS Młode Wilki Zabrodzie

- Albert Tengi-Olczak – ULKS Józefina

- Andrzej Kowalczyk – UKS Jedynka Orzysz

- Jakub Mroczkowski – UKS Biedronka Chudek

- Dominik Kuciński – SP Baniocha

UKS Młode Wilki Zabrodzie:

Skład drużyny dziewcząt G-13:

Kinga Skoczeń, Martyna Redlicka, Lilianna Getka, Julia Perlan, Natalia Wójcik, Ewelina Kryszkiewicz, Kinga Buczna, Maria Ruszczak, Maria Połodziuk (kapitan), Natalia Górecka, Natalia Wielgolaska, Anna Zaręba

Skład drużyny chłopców B-13:

Szymon Izdebski, Piotr Górski, Jakub Banasiak, Michał Jusiński, Mateusz Kochański, Jakub Ruszczak (kapitan), Adam Galicki, Maciej Kaczyński

Osoba towarzysząca: Oliwia Staśkiewicz

Opiekunowie: p. Sylwia Zaręba, p. Maciej Mędrzycki

Wszystkie zespoły w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe.

Puchary i nagrody uczestnikom turnieju wręczali Pani Anna Pilarczyk - przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu oraz Pan Bogdan Kraszewski - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu.

Turniej w Orzyszu dla Młodych Wilków z Zabrodzia był wyjątkowo udany. Gratulujemy wspaniałej postawy i osiągniętego wyniku!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie