Urząd Gminy w Zabrodziu

Wójt Gminy Zabrodzie poszukuje osoby na stanowisko konserwatora Oczyszczalni Ścieków w Gminie Zabrodzie

2 maja 2019

Wymagania:  obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat. B, sumienność i odpowiedzialność, dobry stan zdrowia fizycznego i psychicznego.

Wymagania dodatkowe (porządane): prawo jazdy kat. T lub B+E, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień z zakresu instalacji kanalizacyjnych.

Zadania wykonywane na stanowisku Konserwatora Oczyszczalni Ścieków:

Charakterystyka stanowiska: praca w zmiennych warunkach atmosferycznych, praca na głębokości powyżej 3 m.

Oferta współfinansowana jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie.

Wymagane dokumenty:

Dokumenty należy składać do  10.05.2019r. do godz.16.00 w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Gminy w Zabrodziu (pok.1)

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu lub telefonicznie pod numerem (29) 642-31-73

"Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w tym procesie rekrutacyjnym jest Wójt Gminy Zabrodzie. Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest na stronie internetowe www.zabrodzie.pl zakładka RODO oraz w siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie."

 *CV powinno być opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”