Urząd Gminy Zabrodzie

Inne

Artykuły

Przejdź do - Szkolenie dla rolników

Szkolenie dla rolników

MAZOWIECKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO w WARSZAWIE ODDZIAŁ w OSTROŁĘCE PZDR w WYSZKOWIE ZAPRASZA na szkolenie ,,Prawidłowe zasady gospodarki nawozowej, wapnowania i propagowanie zasadności badania glebyw dniu 12.10.2018r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu.

Temat dodatkowy: WNIOSKI SUSZOWE 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

9 października 2018

Piknik rodzinny

27 września 2018

Program wczesnego wykrywania raka płuc

Enel-Med  ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu płuc  z wykorzystaniem niskodawkowej Tomografii Komputerowej. Badanie jest organizowane przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, w ramach „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych”. Jego celem jest wczesne wykrycie  niepokojących zmian w płucach, oraz dalszą diagnostykę i skuteczne leczenie. Jest to badanie bezbolesne, nieinwazyjne, zajmujące zaledwie 5 minut i  CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

31 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: Program wczesnego wykrywania raka płuc
Przejdź do - Jeden za wszystkich!, wszyscy za jednego…

Jeden za wszystkich!, wszyscy za jednego…

Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra zorganizowała pod patronatem Wójta Gminy Zabrodzie  biwak pn. Kobrowisko 2018. W tym roku dzieci i młodzież wypoczywała  w gospodarstwie agroturystycznym u Państwa Szyszkowskich w Anastazewie. Jest to gospodarstwo agroturystyczne posiadające  dużo zwierząt, jeziorko i rozległą polanę. 

19 lipca 2018
Czytaj więcej o: Jeden za wszystkich!, wszyscy za jednego…