Urząd Gminy Zabrodzie

Inne

Artykuły

Przejdź do - II Turniej Młodziczek w Mazowieckiej Lidze Unihokeja

II Turniej Młodziczek w Mazowieckiej Lidze Unihokeja

W ostatnią sobotę (02.03.2019 r.) młodziczki UKS Młode Wilki Zabrodzie zajęły I miejsce ostatnim turnieju Mazowieckiej Ligi Unihokeja. W klasyfikacji za cały sezon 2018/2019 uplasowaliśmy się na III miejscu!

Trzeci i ostatni turniej w ramach Mazowieckiej Ligi Unihokeja tym razem odbył się w Orzyszu. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które grały ze sobą w systemie "każdy z każdym".

6 marca 2019
Czytaj więcej o: II Turniej Młodziczek w Mazowieckiej Lidze Unihokeja
Przejdź do - Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne

Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” zaprasza wszystkie chętne osoby na spotkanie informacyjne dotyczące dotychczas przeprowadzonych działań w ramach PROW 2014 – 2020 oraz planowanych działań, które będą realizowane w ramach PROW 2014 – 2020. Zaprezentowane zostaną również pozostałe działania i programy w jakie angażuje się LGD i z jakich programów mogą skorzystać potencjalni beneficjenci z obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju.

5 marca 2019
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne

Analiza potrzeb przewozowych

Informujemy, że na stronie internetowej https://www.interankiety.pl/i/DWYbnpr4 Starosta Wyszkowski przygotował ankietę w celu analizy potrzeb przewozowych mieszkańców powiatu Wyszkowskiego. Zachęcamy mieszkańców gminy Zabrodzie do wypełnienia ankiety.

5 marca 2019

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne to jedno z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

26 lutego 2019
Czytaj więcej o: Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI PRZETWÓRCZE – ZAGRODOWE PRZETWÓRSTWO MLEKA

Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zapraszają wszystkie zainteresowane osoby z terenu LGD „Równiny Wołomińskiej” na bezpłatne szkolenie pt. MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI PRZETWÓRCZE – ZAGRODOWE PRZETWÓRSTWO MLEKA. Miejsce i data szkolenia zostanie podana w najbliższym czasie.

12 lutego 2019
Czytaj więcej o: MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI PRZETWÓRCZE – ZAGRODOWE PRZETWÓRSTWO MLEKA
Przejdź do - Szkolenie dla rolników

Szkolenie dla rolników

MAZOWIECKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO w WARSZAWIE

W KONSORCJUM Z MAZOWIECKĄ IZBĄ ROLNICZĄ
ZAPRASZAJĄ na BEZPŁATNE szkolenie p.n.
“ SZKOLENIA Z ZAKRESU NORM I WYMOGÓW WZAJEMNEJ ZGODNOŚCI W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM”  

w dniu 05.02.2019r. o godz. 8.00
ZABRODZIE
G O K  ul.  WŁ.ST. REYMONTA 2

Serdecznie Zapraszamy

1 lutego 2019