Urząd Gminy Zabrodzie

Urząd Gminy

Artykuły

Pogotowie przeciwpowodziowe

W związku z wzrostem poziomu wody w rzece Bug i Fiszor od dnia dzisiejszego wprowadzono pogotowie przeciwpowodziowe.

Prognozowany jest dalszy wzrost poziomu wody w rzekach, prosimy o zabezpieczenie dobytku i przygotowanie się do ewakuacji w przypadku przekroczenia stanu alarmowego.

Szef GZZK w Zabrodziu

21 stycznia 2018
Przejdź do - Zimowe trasy biegowe

Zimowe trasy biegowe

Zapraszamy na zimowe trasy biegowe do Mostówki na trasy czarną i czerwoną

18 stycznia 2018

Zagrożenie podtopieniami

W związku z wysokim poziomem wody na rzece Bug istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia w najbliższych dniach lokalnych podtopień na terenie sołectw Młynarze i Słopsk.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie Urzędu Gminy w Zabrodziu: - Informacja dla mieszkańców zagrożonych powodzią z terenu sołectw: Młynarze i Słopsk
Start / Strefa mieszkańca / Bezpieczeństwo / Informacja dla mieszkańców zagrożonych powodzią z terenu sołectw: Młynarze i Słopsk

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do rejestracji w systemie powiadamiania SMS - kanał: ZAGROZENIAZABRODZIE  w celu otrzymywania na bieżąco informacji na temat zagrożeń, awarii i sytuacji kryzysowych.
Rejestracja na stronie Urzędu Gminy w Zabrodziu: Powiadomienia SMS
Start / Inne stałe informacje / Powiadomienia SMS

18 stycznia 2018

Informacja dotycząca dofinansowania na modernizację kotłowni

W dniach 23 i 25 stycznia Urząd Gminy Zabrodzie planuje zorganizowanie spotkań informacyjnych dla osób zainteresowanych udziałem w planowanym projekcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej  w Warszawie w ramach programu „Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego - ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni”.

17 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Informacja dotycząca dofinansowania na modernizację kotłowni
Przejdź do - Rody i Rodziny Mazowsza: Dzieduszyccy Porytego i Dębinek

Rody i Rodziny Mazowsza: Dzieduszyccy Porytego i Dębinek

Zachęcamy do przeczytania artykułu oraz wysłuchania audycji Radia dla Ciebie pt. "Rody i Rodziny Mazowsza: Dzieduszyccy Porytego i Dębinek"

9 stycznia 2018
Radio Dla Ciebie

Oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych

Przypominam, że dnia 31 stycznia 2017 roku upływa termin składania pisemnych oświadczeń o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim oraz do wniesienia I raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych w 2018 roku.

9 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych