Urząd Gminy Zabrodzie

Strona główna

Aktualności

Informacja

Informuję, że dnia 24.12.2018r.  (Wigilia Bożego Narodzenia) Urząd Gminy czynny będzie do godz. 13:00

Krzysztof Jezierski
Wójt Gminy Zabrodzie

18 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Informacja

OGŁOSZENIE

Informujemy wszystkich czytelników i użytkowników, że w dniu 24 grudnia 2018r (poniedziałek), Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu nie będą czynne.

Małgorzata Wiśniewska

17 grudnia 2018
Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE
Powiększ zdjęcie

Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się w niesamowitym tempie, czas pomyśleć o strojeniu choinki. Dlatego też, na cotygodniowe zajęcia kółka plastycznego zaprosiliśmy rodziców i opiekunów dzieci korzystających z tych zajęć.

17 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych
Powiększ zdjęcie

Mikołajki

7 Grudnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Zabrodziu odbył się gminny bal Mikołajkowy, w którym wzięło udział liczne grono dzieci przybyłych w asyście rodziców. Sala wypełniła się po brzegi milusińskimi, którzy w oczekiwaniu na przybycie wyczekiwanego gościa, brali udział w animacjach i zabawach interaktywnych.

17 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Mikołajki
Powiększ zdjęcie Plakat
Powiększ zdjęcie

Papier czerpany

...historia jego wytwarzania  jest bardzo doległa, bo jak podają liczne źródła proces ten opanowali Chińczycy  już w 105 r. W Europie zaczęto jego produkcję  w XI wieku. W dalszym okresie stale ulepszano receptury i sposoby jego wytwarzania.

5 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Papier czerpany

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje, że w dniu 12 grudnia 2018 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu miejskiego w Wyszkowie (sala nr 8B na parterze) odbędzie się zapowiadane szkolenie w zakresie ochrony zwierząt podczas uboju z przeznaczeniem na użytek własny.

3 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie