Inne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Komunikat

Komunikat

Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców iuyztkowników budynków w związku z kampanią społeczną "Czyszczone kominy to mniejszy smog"

9 grudnia 2019
Przejdź do - Linia autobusowa do Warszawy

Linia autobusowa do Warszawy

W związku z zainteresowaniem prywatnego przewoźnika uruchomieniem linii autobusowej do Warszawy, informujemy o możliwości wypełnienia deklaracji przez zainteresowane osoby. Linia obejmowałaby wschodnią część Gminy Zabrodzie w szczególności miejscowości: Choszczowe, Mościska, Anastazew, Podgać, Płatków, Kiciny, Przykory, Adelin oraz Zabrodzie. Uruchomienie linii i jej szczegółowa trasa jest uzależniona od ilości osób zainteresowanych biletem miesięcznym.

26 listopada 2019
Czytaj więcej o: Linia autobusowa do Warszawy

„Pracuj bezpiecznie”

W dniu 18.11.2019r w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu odbyło się szkolenie i konkurs „Pracuj bezpiecznie” dla rolników z terenu gminy Zabrodzie. Konkurs poprzedzony został szkoleniem teoretycznym na którym zaprezentowano m.in. zestaw środków ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin. Współorganizatorem spotkania  był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Wyszkowie.

20 listopada 2019
Czytaj więcej o: „Pracuj bezpiecznie”
Przejdź do - Szkolenie MODR dla rolników

Szkolenie MODR dla rolników

MAZOWIECKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO w WARSZAWIE ODDZIAŁ w OSTROŁĘCE PZDR w WYSZKOWIE ZAPRASZA na szkolenie p.n.

"Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, charakterystyka wybranych zagadnień. Szacowanie szkod łowieckich. BHP w rolnictwie”  

w dniu  18.11.2019r. o godz. 10.00  ZABRODZIE  
GOK  ul.  WŁ.ST. REYMONTA 2

Serdecznie Zapraszamy

12 listopada 2019
Przejdź do - Nowe komputery dla szkoły w Zabrodziu

Nowe komputery dla szkoły w Zabrodziu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu został laureatem dobrosąsiedzkiego konkursu “WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Uznanie zyskał projekt „Kompetencje informacyjne kluczem do lepszej przyszłości”, który zapewnił uczniom dostęp do nowych komputerów w szkolnej pracowni.

7 listopada 2019
Czytaj więcej o: Nowe komputery dla szkoły w Zabrodziu