Urząd Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bezpieczeństwo nad wodą

W związku z tragicznymi wydarzeniami ostatnich dni oraz zbliżającymi się wakacjami zwracamy się do Państwa z prośbą o zadbanie o bezpieczeństwo własne i bliskich oraz stosowanie się do bezpiecznych zasad zachowania nad wodą.  

17 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Bezpieczeństwo nad wodą
Przejdź do - III Festiwal Biegowy Wzdłóż Mieniug i Wrzosowisk Mostówki

Ograniczenie w ruchu kołowym

W związku z organizacją  III Festiwalu Biegowego wzdłuż Mieniug i Wrzosowisk Mostówki, w dniu 15 czerwca 2019 r.(sobota)  w godz. 9 – 12 ul. Wrzosowa i Nadgórze w Mostówce będą wyłączone z ruchu kołowego.

Za utrudnienia przepraszamy.

12 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Ograniczenie w ruchu kołowym

Apel do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie wodą

W związku z trwającymi upałami odnotowuje się spadek poziomu wód przy jednoczesnym zwiększeniu zużycia wody przez mieszkańców. Urząd Gminy Zabrodzie zwraca się z apelem do mieszkańców o racjonalne gospodarowanie wodą z sieci gminnej i ograniczenie zużycia wody na cele inne niż bytowe.

12 czerwca 2019
Przejdź do - ZŁOTY JUBILEUSZ KGW  ZABRODZIE

ZŁOTY JUBILEUSZ KGW ZABRODZIE

ZŁOTY JUBILEUSZ KGW ZABRODZIE

Tą niecodzienną uroczystość przeżywaliśmy 31 maja. Pośród wielodniowych przygotowań w Gminnym Ośrodku Kultury rozbrzmiewała muzyka i rozprzestrzeniał się smakowity zapach szykowanych potraw. Bo wiadomo, jak KGW Zabrodzie coś szykuje, to musi tak być. I taki właśnie swojski charakter maiło to jubileuszowe spotkanie. Wszyscy zaproszeni z nostalgią ale i radością wspominali i dziękowali jubilatkom za to wszystko dobro rozsiewane to tu, to tam, nie tylko po zabrodzkiej ziemi.

11 czerwca 2019
Małgorzata Wiśniewska
Czytaj więcej o: ZŁOTY JUBILEUSZ KGW ZABRODZIE

Sprzątanie lasów

6 czerwca 2019

Roczny raport o stanie jednostki samorządu terytorialnego

Zgodnie z wymogami ustaw ustrojowych w tym roku po raz pierwszy organ wykonawczy gminy ma obowiązek przedstawienia radzie gminy rocznego raportu o stanie jednostki samorządu terytorialnego. Raport rozpatrywany będzie przez Radę Gminy Zabrodzie  podczas najbliższej sesji, która odbędzie się w dniu  27 czerwca 2019  roku o godz. 1200.

6 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Roczny raport o stanie jednostki samorządu terytorialnego