Urząd Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Otwarcie zmodernizowanej drogi gminnej

Otwarcie zmodernizowanej drogi gminnej

20 kwietnia 2018r. w Słopsku przy ul. Kolonijnej odbyła się uroczystość oddania do użytku przebudowanej drogi gminnej transportu rolnego. W przecięciu wstęgi uczestniczyli radni Sejmiku Województwa Mazowieckiego: Marian Krupiński i Mirosław Augustyniak, Wójt Gminy Zabrodzie Tadeusz Michalik, Przewodniczący Rady Gminy  Janusz Marian Pakuła wraz z Radnymi, ksiądz Andrzej Rybicki oraz mieszkańcy.

24 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Otwarcie zmodernizowanej drogi gminnej

Stypendia pomostowe

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy Warszawa uprzejmie informuje o rozpoczęciu XVII edycji Programu Stypendia Pomostowe 2018/2019 Segment IA.

23 kwietnia 2018

OGŁOSZENIE

Informuję, że w związku z budową przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego w dniu 23 kwietnia 2018 r. między godz. 8:00 a godz. 20:00 ul. Kolejowa w Zabrodziu będzie zamknięta na odcinku od ul. Reymonta do ul. Łącznej.

Objazd ul. Starowiejską i ul. Łączną.

Wójt Gminy Zabrodzie
/-/Tadeusz Michalik

19 kwietnia 2018

Zaproszenie na XLVI Sesję Rady Gminy Zabrodzie

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1875 z późn. zm. ), zwołuję XLVI sesję Rady Gminy Zabrodzie na dzień 26 kwietnia 2018 r. o godz. 12ºº w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zabrodziu.

17 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Zaproszenie na XLVI Sesję Rady Gminy Zabrodzie

Ankieta dotycząca uruchomienia linii autobusowej

Szanowni Państwo!

W związku z planowanym uruchomieniem regularnej linii autobusowej na trasie Kozły- Wyszków przez:  Kozły, Zaścienie, Trojany, Karpin, Dąbrówka, Dręszew, Słopsk, Niegów,  Zabrodzie, Adelin, Mostówka, Lucynów, Tumanek, Wyszków prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej ww. linii autobusowej.  Przewidziane są  zniżki dla uczniów 49% oraz ulgi dla osób uprawnionych. Utworzenie linii autobusowej będzie uzależnione od liczby zainteresowanych.

Ankieta jest dostępna do dnia 30 kwietnia 2018 r

13 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Ankieta dotycząca uruchomienia linii autobusowej