Urząd Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zamknięcie PSZOKu

W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa Urząd Gminy Zabrodzie informuje, że

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
w Zabrodziu ul. Szkolna 49

zostaje zamknięty do odwołania

Jednocześnie przypominamy, że wysegregowane odpady tj. szkło, tworzywa sztuczne i metale, papier oraz odpady biodegradowalne są odbierane sprzed nieruchomości, więc nie trzeba ich transportować do w/w punktu tylko wystawić w dniu odbioru przed posesję.

24 marca 2020

Dzień Kobiet

8 marca 2020

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Zabrodzie poszukuje kandydata do pracy na zastępstwo za nieobecnego pracownika w Wydziale Rozwoju Gminy na stanowisku ds. ochrony środowiska, ochrony przyrody i gospodarki wodnej.

26 lutego 2020
Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

Konsultacje społeczne

Informujemy, że Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. w dniach od 10 lutego 2020 r. do 10 marca 2020 r. przeprowadza konsultacje społeczne  do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego".

Projekt obejmuje m.in. Drogowe Inwestycje Towarzyszące: nowe odcinki dróg, których budowa związana jest z powstaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego, dla których określono korytarze przebiegu. Warianty: jasnoniebieski i granatowy przewidują przebieg Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (OAW) przez teren Gminy Zabrodzie.

20 lutego 2020
Czytaj więcej o: Konsultacje społeczne

Zaproszenie na XV sesję Rady Gminy Zabrodzie

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o ustawy samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 z późn. zm.) zwołuję XV sesję Rady Gminy Zabrodzie na dzień 25 lutego 2020 roku o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zabrodzie.

18 lutego 2020

OGŁOSZENIE

W związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 17 LUTY 2020r (poniedziałek) od godz. 9.00-14.00  nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach:
NIEGÓW, UL. HANDLOWA i SPOKOJNA w pozostałych miejscowościach może nastąpić obniżenie ciśnienia wody.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy
/-/ Krzysztof Jezierski

14 lutego 2020