Gminny Ośrodek Kultury

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Mikołajki

Mikołajki

7 Grudnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Zabrodziu odbył się gminny bal Mikołajkowy, w którym wzięło udział liczne grono dzieci przybyłych w asyście rodziców. Sala wypełniła się po brzegi milusińskimi, którzy w oczekiwaniu na przybycie wyczekiwanego gościa, brali udział w animacjach i zabawach interaktywnych.

17 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Mikołajki
Przejdź do - Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się w niesamowitym tempie, czas pomyśleć o strojeniu choinki. Dlatego też, na cotygodniowe zajęcia kółka plastycznego zaprosiliśmy rodziców i opiekunów dzieci korzystających z tych zajęć.

17 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

OGŁOSZENIE

Informujemy wszystkich czytelników i użytkowników, że w dniu 24 grudnia 2018r (poniedziałek), Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu nie będą czynne.

Małgorzata Wiśniewska

17 grudnia 2018
Przejdź do - Kreatywne warsztaty

Kreatywne warsztaty

Już po raz kolejny w związku ze zbliżającymi się Mikołajkami zaprosiliśmy dzieci i młodzież na kreatywne warsztaty. Ogromną zaletą tego spotkania była możliwość wspólnej zabawy poprzez tworzenie według własnej koncepcji, mydełek glicerynowych. Uczestnicy w miedzy czasie dowiedzieli się z jakich substancji składa się mydło, poznali jego historię i z radością tworzyli własne kompozycje kolorystyczne i zapachowe.

21 listopada 2018
Czytaj więcej o: Kreatywne warsztaty
Przejdź do - Warsztaty kulinarne w ramach projektu "Królowa kiszonek KAPUSTA"

Warsztaty kulinarne w ramach projektu "Królowa kiszonek KAPUSTA"

Jesienny, krótszy dzień sprzyja pozostawaniu w zaciszu domowej kuchni. O zielonej salacie i rzodkiewce na grządkach już zdarzyliśmy zapomnieć. Coraz częściej mamy ochotę na coś bardziej sycącego i ciepłego. Podążając za tą potrzebą w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu zorganizowano warsztaty kulinarne w ramach projektu Królowa kiszonek KAPUSTA, realizowanego przez fundację AKOMODACJA.

21 listopada 2018
Czytaj więcej o: Warsztaty kulinarne w ramach projektu "Królowa kiszonek KAPUSTA"
Przejdź do - 100-tna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

100-tna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

11 LISTPADA społeczność zabrodzka uczestniczyła w obchodach 100-tniej rocznicy odzyskania przez Polskę  niepodległości. Mieszkańcy gminy, harcerze, poczty sztandarowe trzech szkól podstawowych, Publicznego Gimnazjum oraz Ochotniczych Straży Pożarnych w Słopsku i Zabrodziu uczestniczyły w uroczystej Mszy św. w intencji OJCZYZNY poprowadzanej przez księdza kan. Andrzeja Rybickiego w asyście o. Dariusza Jankiewicza,  w kościele Parafialnym pw. Świętej Trójcy w Niegowie.

21 listopada 2018
Czytaj więcej o: 100-tna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

OGŁOSZENIE

Informujemy wszystkich czytelników i użytkowników, że w dniu 2 listopada 2018r (piątek), Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu nie będą czynne.

Małgorzata Wiśniewska

29 października 2018