Gminny Ośrodek Kultury

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Festyn rodzinny z okazji DNIA DZIECKA. 02.06.2019 r.

Festyn rodzinny z okazji DNIA DZIECKA. 02.06.2019 r.

XIII Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka  rozpoczęto o godz. 13:00 Gminnym Przeglądem Piosenki Przedszkolnej WESOŁE NUTKI. Udział w nim wzięli wychowankowie przedszkoli i oddziałów „0” z terenu całej gminy, w sumie ok. 250 występujących. Blisko godzinny program przyciągnął uwagę bardzo licznej grupy zwolenników dziecięcych umiejętności wokalnych. Wszyscy występujący otrzymali drobne upominki a ich opiekunowie i wychowawcy pamiątkowe podziękowania.  

6 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Festyn rodzinny z okazji DNIA DZIECKA. 02.06.2019 r.

Festyn rodzinny

24 maja 2019

Informacja

Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu w dniu 2 – maja 2019 r. BĘDĄ NIECZYNNE

Małgorzata Wiśniewska  - dyr. GBP i GOK

24 kwietnia 2019
Przejdź do - Warsztaty wykonywania palm wielkanocnych

Warsztaty wykonywania palm wielkanocnych

Około czterdziesto osobowa grupa dzieci, młodzieży i osób dorosłych miała możliwość wykonania własnej palmy wielkanocnej. Bardzo pomocne okazało się doświadczenie babć, cioć, mam oraz członkiń KGW Zabrodzie, które przybyły by pomagać w ich wykonaniu.

17 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Warsztaty wykonywania palm wielkanocnych
Przejdź do - KOBIETA TWÓRCZA

KOBIETA TWÓRCZA

Sobotnie popołudnie to dobry czas by pomyśleć o sobie i swoich pragnieniach albo po prostu o chwili relaksu. Tak naprawdę to niewiele kobiet posiada ten luksus, bo z natury rzadko myślą o sobie. Całe ich życie jest nakierowane na rodzinę i pracę. I co by nie mówić to kobiety są najbardziej twórczymi istotami.

11 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: KOBIETA TWÓRCZA

Warsztaty

2 kwietnia 2019